Data: 05.05.2012

 

OPIS TRASY

Start zawódów przewidziany jest na wierzchołku Czarnej Góry, tuż przy wieży widokowej. W tym celu zawodnicy będą musieli wjechać wyciągiem krzesełkowym z miejscowosci Sienna do górnej stacji a nastepnie przejść ostatni odcinek przed startem pieszo. Będzie to dobry trening przed zjazdem :).

Trasa będzie prowadzić wzdłuż zielonego szlaku aż do skrzyżowania ze szlakiem niebieskim gdzie należy, trzymając się tym razem szlaku niebieskiego , skręcić w lewo. Szlakiem niebieskim dojedziemy już do mety, która będzie znajdować się w centrum wioski Międzygórze.

Dokładny przebieg trasy prezentuje mapka obok. Aby powiekszyć proszę kliknąć na mapkę a następnie a krzyżyk znajdujący się w górnym prawym rogu.

Dane techniczne:

Start: 1205 m n.p.m
Meta:   680 m n.p.m

Różnica poziomów: 525 m
Długość trasy: 5500 m
Średni kąt nachylenia: 10%

Maksymalny kąt nachylenia 78%
Minimalny kąt nachylenia 0 %i

Podłoże trasy:

- głazy,
- luźne kamienie,
- droga szutrowa,
- ścieżka przez łąkę,
- strumień górski (wzdłuż),
- poszycie leśne,
- asfalt. 

MAPA

 

          
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.megadh.com lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ